Informacje ciążowe

KIEDY UMÓWIĆ SIĘ NA SESJĘ CIĄŻOWĄ

Sesję brzuszkową najlepiej wykonać między 28-34 tygodniem ciąży, kiedy brzuszek jest ładnie zaokrąglony. Oczywiście wszystko jest uzależnione od indywidualnego tempa wzrostu brzuszka. Jeśli brzuszek jest malutki można nawet się umówić 36-38 tc. Pamiętaj, aby nie zostawiać sesji na końcówkę ciąży!!! A to dlatego, że sama końcówka ciąży, może być trudna pod względem samopoczucia. Ciało w tym czasie przygotowuje się do ogromnego wysiłku jakim jest porod (zatrzymuje się woda w organizmie, co powoduje opuchnięcie stóp czy dłoni).
 

KIEDY NALEZY ZAREZERWOWAĆ TERMIN SESJI.

Sesję ciążowa należy zarezerwować z wyprzedzeniem minimalnym 3 tyg. przed wybranym terminem sesji.
 

ININE OSOBY NA SESJI

Mąż/partner, dzieci, mogą, a nawet powinni uczestniczyć w sesji ciążowej. Przyznam szczerze nie wyobrażam sobie, aby ważne dla Ciebie osoby nie brały udziału w Twojej sesji. Jedynie muszę dostać taką informację, kto i ile osób oraz jakim wieku ( dotyczy dzieci) będzie uczestniczyło w sesji. Proszę zadbaj o to, aby przygotować dla osób towarzyszących stroje.
 

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI

Przed każdą sesją ciążowa przeprowadzam wywiad - rozmowę, aby dowiedzieć się jakie są Twoje oczekiwania. Podczas rozmowy ustalamy styl sesji, stylizacje oraz wszelkie niezbędne informacje. Najważniejsze zabrać ze sobą bieliznę w komplecie w kolorze jasnym, czarny, cielistym - tego nie mam na wyposażeniu studia. Zachęcam też przejrzeć szafy, aby wyszukać takich „perełek” które podkreślają twój styl. Zalecam jednak aby to były ubrania opinające brzuszek. Pamiętaj, aby przygotować stroje pasujące do stylizacji dla osób towarzyszących. Na wyposażeniu studia są sukienki, body, materiały, tiule, itp.
 

GDZIE ODBYWA SIĘ SESJA

Sesje odbywają się w moim studiu, które mieści się w Zabrzu, przy ul. Franciszkańskiej 21 - wejście z tyłu budynku. Zapewniam intymną atmosferę w której będziesz się czuła swobodnie i komfortowa. JEŚLI POJAWIĄ SIĘ JAKIEŚ DODATKOWE PYTANIA ZACHĘCAM DO KONTAKTU. Z CHĘCIĄ ODPOWIEM NA NIE - fotofascynacja.studio@gmail.com