referencje


AGA__________

Dziękujemy serdecznie Pani Marioli za przecudne zdjęcia. Przede wszystkim mega fajna,luzna atmosfera podczas sesji-co pozwala swobodnie czuć się w tej nietypowej roli “modelki” , otwartość ze strony pani fotograf na realizacje własnych pomysłów – ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z całokształtu wykonanej pracy przez Panią Mariole. Wszystkim przyszłym rodzicom,którzy chcą mieć tak piękna pamiatkę jak my,polecamy serdecznie studio FOTOFASCYNACJA :)
Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy Aga i Andrzej


FILIP__________

Bardzo gorąco polecam!!! Pełen profesjonalizm ze strony Pani Marioli. Posiada wiele rekwizytów dzięki którym każdy znajdzie coś co mu się spodoba! Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebytej sesji jak i również z efektów końcowych! Zdjęcia przecudne. Na pewno wrócimy tym razem już na sesję niemowlęcą .                     Jeszcze raz dziękujemy za prześliczne zdjęcia


KAMIL__________

Współpraca z p. Mariolą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Zdjęcia są rewelacyjne!!! Dostarczyły nam mnóstwo radości i wzruszeń. Oferta,wykonanie oraz dostęp internetowy były dla nas bardzo wygodne. Z czystym sumieniem polecamy każdej osobie, która pragnie aby jej zdjęcia robione były nie tylko przez fotografa ale osobę która się tym pasjonuje i robi to z pełną inspiracja. Dziękujemy i pozdrawiamy.


OLIWIA__________

Jesteśmy po sesji u p.Marioli:) Z czystym sumieniem polecamy – pełen profesjonalizm pod każdym kątem, miła atmosfera, śliczne ujęcia… Efekt końcowy w postaci albumu jest przecudny!!!;)


SONIA__________

Z reguły jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o zdjęcia i zawsze boje się, że będę niezadowolona z efektów, ale Pani Marioli udało się mnie zadowolić w 100%. Zdjęcia cudne, pełne miłości tak jak chciałam…w zdjęciach kontrastowych się zakochałam. Jeszcze nie raz skorzystam z usług tej firmy :) POLECAM!!!!!


KAJA__________

 Pani Mariola wykazała się niezwykłą cierpliwością i zaangażowaniem przy sesji naszej Kajusi, dzięki czemu zdjęcia wyszły pięknie. Ogromny wybór stylizacji oferowanych przez Panią Mariolę sprawia, iż zdjęcia stają się jeszcze bardziej wyjątkowe. Dodatkowym plusem są pomieszczenia w studiu, gdzie można spokojnie nakarmić, przewinąć i ewentualnie uspokoić maluszka. Podsumowując – pełen profesjonalizm. Z pełną odpowiedzialnością polecam studio FOTOFASCYNACJA!


PAULINKA__________

Pani Mariolu:-) jeszcze raz bardzo dziękujemy za sesje zdjęciowa naszej Paulinki. Wiedziałam ze zdjęcia będą piękne ale to co zobaczyłam to było cudowne uczucie, Pani profesjonalizm i Bardzo szczęśliwa mama :-)


FILIPEK__________

Polecam każdemu. Pani Mariola robi piękne zdjęcia zarówno brzuszkowe jak i noworodków gdzie trzeba mieć wiele cierpliwości. Jestem bardzo zadowolona bo na album syna mogłabym patrzeć całymi godzinami. Jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim


AMELKA__________

                      Chciałabym jeszcze raz serdecznie podziękować za wspaniałą i niezapomnianą sesję Amelki. Profesjonalizm w każdym calu. Piękne studio z kącikiem do karmienia i przewijania. Niezapomniana atmosfera mimo kaprysów naszej księżniczki. Cierpliwość, wytrwałość i niesamowite podejście dzięki któremu sesja ta była w ogóle możliwa! Zdjęcia przepiękne, pamiątka dla nas niezwykle ważna- Dziękujemy!


DARIA__________

Olimpijski spokój, kreatywność pomysłowego Dobromira, ponadprzeciętny talent, a przede wszystkim niesamowite podejście do dzieci i moc wytwarzania wyjątkowej, magicznej atmosfery – to wszystko sprawia,że sesja staje się niesamowitym przeżyciem zarówno dla dziecka jak i rodziców. Jeżeli chodzi o zdjęcia, to są tak fenomenalne, że mówią same za siebie! Gorąco wszystkim polecam!


LAURA__________

Polecam wszystkim, super podejście do dzieci :) Pozdrawiam


ZOSIA__________

Chciałbym wszystkim polecić studio “Fotofascynacja”. Razem z żoną jesteśmy zachwyceni efektami pracy Pani Marioli. Obie sesje przebiegły w bardzo miłej atmosferze. Pani Mariola wykazała się niezwykłą cierpliwością wobec naszej córki, która niestety nie lubi “pozować” ;) Z chęcią w przyszłości ponownie skorzystamy z Jej usług. Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie dziękuję


LENKA__________

Pani Mariolu, gratuluję talentu, zdjęcia super, nie mogę się od nich oderwać :-) Polecam wszystkim Studio Fotofascynacji.


DAMIAN__________

                        Bardzo dziękujemy za wspaniałą sesję świąteczną naszego syna. Profesjonalne podejście, świetne ujęcia, szybka realizacja, naprawdę warto. Gorąco polecam


AMELKA__________

Współpraca z P.Mariola to sama przyjemność. Atmosfera jaka panuje w studiu sprawia ze zdjęcia są cudowne. Album rewelacyjny. Gorąco polecam. Przyjdź, skorzystaj z usługi a wyjdziesz w 100% spełniony i powiesz to bylo to. Jeszcze raz dziękujemy.


WOJTEK__________

        Profesjonalizmu w tym co robi Pani Mariola. Zdjęcia są fantastyczne, widać w nich pełne zaangażowanie i godziny pracy dla efektu który powala. Album przepiękny, dostarczył nam z Mężem mnóstwo radości i wzruszeń. Duże wrażenie zrobiło również podejście do Naszego Synka: siła spokoju, opanowanie, wyczucie, uśmiech (nawet śpiewanie). Z czystym sumieniem polecamy wszystkim tym którzy oczekują czegoś więcej niż zdjęcia. Pani Mariola to nie tylko fotograf, to fotograf-artysta.
Dziękujemy raz jeszcze:) i do zobaczenia niebawem:).


HANIA__________

                                  Miła atmosfera, profesjonalne studio , duży wybór akcesoriów i strojów, świetne podejście do dziecka, indywidualne podejście do oczekiwań rodzica, masa pomysłów i poświęcony czas dają cudowny efekt w postaci pięknych zdjęć oraz oryginalnego albumu. Efekt końcowy i reakcja wszystkich oglądających bezcenna!! Dziękujemy za każdy uchwycony uśmiech, śmieszną minkę, naturalność i klimat. Pamiątka na całe życie!! Serdecznie polecamy!!


LAURA__________

                      Serdecznie polecam, bardzo miła atmosfera podczas sesji, a przy tym pełen profesjonalizm którego efektem są wspaniałe zdjęcia


WOJTUŚ__________

Z całego serca polecam studio Fotofascynacja, a przede wszystkim jego założycielkę Mariolę Biskupek! Pani Mariola to osoba stworzona do fotografii naszych Małych pociech! Nie jeden może pozazdrościć cierpliwości potrzebnej przy wykonywaniu zdjęć najważniejszym klientom – naszym bobasom,ale nie tylko… Ogromny talent i wiedza fotograficzna, która objawia się na tych wszystkich zdjęciach, które można zobaczyć na profilu Fotofascynacja:) jeszcze raz polecam sesje zdjęciowe u Pani Marioli, ja osobiście skorzystałam z noworodkowej i ciążowej, które uwiecznione sà w pięknych fotoalbumach, jak i na płycie CD:) Gorąco polecam!
P.S Zdjęcia Zdjęciami ale Pani Mariola to bardzo miła duszyczka :)
Jeszcze raz dziękuje za zdjęcia:)


WIRGINA I MELANIE__________

Dziękujemy bardzo za wspaniałe zdjęcia zarówno z sesji ciążowej jak i noworodkowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ogromnego zaangażowania Pani Marioli przy robieniu zdjęć, wielu ciekawych pomysłów, jak również efektu końcowego czyli z albumów. Polecamy wszystkim, którzy zastanawiają się nad zrobieniem takich zdjęć w Fotofascynacji. Naprawdę warto. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy.


ANTOŚ__________

WOW! To naprawdę Antoś?! Nie wierzę… Nie sądziłam, że z tak opornym modelem, możliwy będzie taki efekt. Jestem zachwycona! Zdjęcia są przepiękne!


JOANNA I BARTŁOMIEJ__________

Nie wiem od czego mam zacząć…. Jak dla mnie nie ma lepszego fotografa… :) Sesjami jestem zachwycona. Zdjęcia z sesji brzuszkowej oceniam na celujący. Współpraca była naprawdę udana :) Ale słowa pochwały i uznania należą się Pani Marioli za wykonaną sesję noworodkową. Nasz synuś był niezwykle nieznośnym i opornym modelem… Nie chciał spać, nie współpracował, wszystkie pozy musiały być po jego myśli…. rodzice tracili cierpliwość, ale Pani Mariola to oaza spokoju, istny ANIOŁ. Widać jak bardzo kocha swoją pracę i dzieci. Po naprawdę trudnych bojach, myślę że efekt końcowy sesji będzie znakomity…. ale nie udałoby się to, gdyby nie tak ZNAKOMITA Pani fotograf. POLECAM, POLECAM!!! Niezwykle istotnym aspektem jest również koszt sesji, który jest naprawdę niewielki w porównaniu z tym, jak ogromną i ciężką pracę musi Pani fotograf wykonać! :) Bardzo dziękujemy za współpracę…. i przepraszamy za Antośka naszego ;)


MIŁOSZEK__________

Pani Mariolu:) Dziękujemy za piękną sesję, cudowne podejście do tematu, cierpliwość i bardzo kameralną atmosferę !!!!! Pierwsza, profesjonalna sesja Naszego Szczęścia, ale na pewno nie ostatnia..:) Pozdrawiamy serdecznie i raz jeszcze bardzo dziękujemy !!!!! :)


POLA__________

Serdecznie polecam p.Mariolę, pełen profesjonalizm, efekt końcowy (mimo braku współpracy modelki ) bajeczny:) Dziękujemy z Mikołajem za udostępnienie wszystkich pomieszczeń w studiu. Gorąco polecam :)))


KLAUDIA__________

Super ! Polecam !


LIWIA__________

Pani zaangażowanie, cierpliwość oraz umiejętność odpowiedniego podejścia do dziecka spowodowało, że fotografie wykonane przez Panią robią prawdziwą furorę wśród rodziny i znajomych. Jeszcze raz dziękujemy za śliczną pamiątkę dla nas i naszej córeczki Liwii.


NATALKA__________

Zdecydowanie z czystym sumieniem polecam skorzystanie z usług studia. Współpraca przebiegała tak jak sam bym sobie tego życzył. Absolutnie brak płaszczyzny na bazie której można by sformułować jakiekolwiek zastrzeżenia. Począwszy od kontaktu z którym nie było najmniejszego problemu i p. Mariola niezwłocznie odpowiadała na kierowane z naszej strony liczne pytania, a skończywszy na szybkiej realizacji zadania i wydania nam owoców swej pracy. Jednakże co najistotniejsze sam przebieg sesji to była sama przyjemność – tak dla nas jak i dla dziecka. Aparycja i nastawienie p. Marioli sprawia, iż sesja przebiega komfortowo i bezstresowo, co nie jest łatwe jeżeli weźmie się pod uwagę, że gwiazdą sesji jest niemowlę. Sam efekt końcowy, czyli zdjęcia wyszły wręcz rewelacyjne. Duża w tym rola niezwykłej kreatywności, którą p. Mariola wręcz tryska. Dodam tylko, iż wybór przez nas zdjęć do fotoksiążki to była wręcz emocjonalna tortura, albowiem prześlicznych zdjęć było po prostu tak dużo, iż nie sposób było ograniczenie się do wyznaczonego limitu. Ostatecznie i tak powiększyliśmy limit zdjęć, co i tak przyszło z wielkim trudem :) Szczerze zatem polecam, a sam czekam jak córka troszkę podrośnie i ponownie odwiedzimy studio „Fotofascynacja” z wiarą w tożsame fenomenalne rezultaty sesji dziecięcej.


ADAŚ__________

Dziękujemy za wspaniałą sesję, spędzoną w przemiłej atmosferze. Dziękujemy też za wyrozumiałość w naszym absolutnie wyjątkowym pomyśle. Polecamy serdecznie wszystkim zainteresowanym! Zresztą zdjęcia mówią same za siebie! Pozdrawiamy


WIKTOREK__________

Serdecznie polecam sesje rodzinną w studio Fotofascynacja . Nie jest łatwo ogarnąć dwójkę maluchów i trochę się obawiałam efektu końcowego. Jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie. Zdjęcia wyszły bardzo ładnie i będą stanowiły wspaniałą pamiątkę dla nas i naszych dwóch szkrabów. Pani Mariola to bardzo otwarta i przesympatyczna osoba a do tego profesjonalistka. Dziękujemy i życzymy powodzenia:-). Mama Adasia i Wiktorka.


RENATA__________

Jestem bardzo zadowolona z sesji zdjęciowej ciążowej. Przyznam, że długo szukałam fotografa i opłacało się moje poszukiwanie…. Zdjęcia piękne, atmosfera bardzo przyjemna a cena przyzwoita, dziękuje za wszystko i pewnie jeszcze skorzystam z Pani usług…


MARZENA__________

Super dziękuję raz jeszcze za wszystkie godziny spędzone nad przygotowaniem zdjęć oraz albumu. Efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania, jesteśmy wspólnie z mężem bardzo zadowoleni z usługi. Polecam wszystkim. Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie dziękuję, Marzena


MAŁGORZATA__________

Chciałabym polecić wszystkim zainteresowanym Studio ” FOTOFASCYNACJA”. Pani Mariola jest osobą bardzo sympatyczną, kreatywną. Sądzę, że jest stworzona do robienia zdjęć. W trakcie sesji panowała bardzo przyjemna atmosfera. Szczerze polecam!


PIOTRUŚ__________

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze świątecznej sesji naszego synusia :) Pani Mariola to profesjonalny fotograf, która ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Bardzo gorąco polecamy :) i dziękujemy za szybką wykonanie zdjęć. Pozdrawiamy.


MIKOŁAJ__________

Rewelacyjnie fotki a Pani fotograf pełny profesionalizm :) Serdecznie polecam :)


ANTEK__________

Pani Mariola wykonywała dla nas zarówno sesję ciążową jak i noworodkową. W 100 % zdecydowanie polecam. Pełen profesjonalizm, masa cierpliwości (szczególnie dla Antusia). Dziękujemy za cudne zdjęcia: Karolina, Wojtek i Antek…


EMILIA__________

Współpraca przebiegała bardzo dobrze. Duży plus za cierpliwość i super podejście do takich małych modeli. Zdjecia wyszły rewelacyjnie. Polecam Fotofascynacje wszystkim młodym rodzicom chcącym zrobić swojemu maleństwu sesje noworodkową.


AGNIESZKA__________

Miałam przyjemność “współpracować” z p. Mariolą – i polecam bardzo serdecznie! Pełen profesjonalizm, przemiła p. fotograf, profesjonalny sprzęt i studio, a przede wszystkim genialne efekty w postaci rewelacyjnych zdjęć. Polecam z czystym sumieniem.


OSKAREK__________

Serdecznie dziękuję za sesję zdjęciową Oscarka, zdjęcia znakomite, mały zadowolony, ma Pani świetne podejście do dzieci :)
Szczerze polecam!!!


BEATA__________

Na Pani ręce składam najszczersze wyrazy uznania i podziękowania za profesjonalizm i zaangażowanie podczas mojej sesji brzuszkowej. Ukazuje Pani prawdziwe piękno kobiety będącej w ciąży. Zdjęcia są przepiękne, pełne emocji i delikatności, tak jak to sobie wymarzyłam. W komfortowych dla siebie warunkach, mogłam uczestniczyć w tej wyjątkowej i ważnej dla mnie sesji, za co raz jeszcze dziękuję :) Polecam zdecydowanie wszystkim przyszłym mamą sesje w studiu Pani Marioli.

Pozdrawiam.